Назар Подольчак - лідер Tech Business School зустрівся із керівником Kingston Business School

04.03.2020

Назар Подольчак - лідер Tech Business SchoolTech StartUp School Львівська політехніка зустрівся із керівником Kingston Business School, London Ian Roberts та запропонував спільно сформувати міні MBA програми для українських та британських абітурієнтів.

Ідея знайшла підтримку у керівництва Kingston Business School, London та було створено робочу групу для розробки програми.

Слідкуйте за оновленнями, невдовзі буде запропоновано круту можливість для розвитку та покращення навичок в управлінні бізнесом.

Також було домовлено про практику студентами бізнес школи у Tech StartUp School для спільного розвитку проектів співпраці між студентами та інноваторами, а саме Asolution Hub та зовсім нового для України проекту розвитку міжнародних студентських стартапів.