AI & Data Analytics: світові тренди та можливості для нас

12.09.2019 - 06:30

Tech StartUp School, Колесси 2

Друзі, незабаром відбудеться відкрита лекція одного з кращих експертів у сфері Artificial Intelligence (Штучного Інтелекту) та Аналізу даних. Зустріч відбуватиметься в рамках партнерства із Tech Business School.

Олександр Романко – професор Університету Торонто та старший науковий співробітник компанії IBM Canada. Почесний директор Master of Business and Management in Artificial Intelligence and Data Analytics (MBAI) програми в Київській Школі Економіки.

Олександр отримав докторський та магістерський ступені у галузі комп’ютерних наук в Університеті МакМастер (Канада), магістерський ступінь з економіки в Карловому Університеті (Чеська Республіка) і диплом спеціаліста Сумського державного університету.

Неоднаразово був спікером на топових міжнародних конференціях та мітапах.

Не пропустіть зустріч, буде точно цікаво!!!